na webovej stránke www.zsles.edupage.org

1.       IDENTIFIKÁCIA PREVÁDZKOVATEĽA A VŠEOBECNÉ INFORMáCIE

Ostatné druhy cookie súborov (analytické, marketingovéukladá Prevádzkovateľ do Vášho zariadenia iba vtedy, ak mu na ich používanie udelíte prostredníctvom svoj súhlas. V zmysle § 55 ods. 5 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách sa za platne udelený súhlas v používaní súborov cookies aj nastavenie Vášho internetového prehliadača, ktoré umožňuje ukladanie všetkých druhov súborov cookies do Vášho zariadenia. Zmeniť nastavenia súborov cookies môžete kedykoľvek prostredníctvom nastavení Vášho prehliadača (napr. zablokovať používanie súborov cookies, vymazať ich a pod.).Bližšie informácie o zmene nastavení Vášho prehliadača nájdete na www.allaboutcookies.org Viac info nájdete aj na: https://help.edupage.org/sk/u3052.

Názov

Doba expirácie vo Vašom zariadení

Funkčné(nevyhnutné

PHPSESSID