Divadlo komika v ŠKD

6. októbra 2016 zavítalo po prvýkrát do telocvične školy interaktívne divadlo KOMIKA, aby zahralo deťom z ŠKD veršovanú rozprávku ČIN - ČIN. Účinkujúci stvárnili život a myslenie mladého a nezodpovedného vrabca Čima, ktorý sa po rozšantenom detstve a dospievaní zaľúbi do krásnej vrabčice Činky. Chystajú svadbu, spoločne stavajú dom – hniezdo, a napokon sa im narodia detičky - vrabčiatka. Až teraz nastáva čas, kedy Čimo zmúdrie a uvedomí, si čo je v jeho živote dôležité.

Deťom sa predstavenie veľmi páčilo. Prekvapilo ich najmä neočakávané Čimovo vlietnutie medzi ne a jeho otázka na cestu domov. Takýmto spôsobom sa i deti stali účastníkmi predstavenia. Tešíme sa na ďalšie interaktívne divadielko.