ŠKD Vianočná akadémia

S blížiacou sa zimou sa priblížil i čas Vianoc. Je to obdobie, kedy sa snažíme byť k sebe nielen milší, ale aj pozornejší. A preto sa naháňame po obchodoch, aby sme našli nejaký menší či väčší darček pre svojich blízkych. No ako je zvykom, deti z ŠKD sa spolu so svojimi p. vychovávateľkami rozhodli aj tento rok pripraviť krásny vianočný program pre rodičov, starých rodičov i priateľov,s cieľom priniesť trocha vianočného ducha do našich duší aj rodín. A tak sa deti pilne pripravovali, aby na Akadémii, ktorá sa konala 15.12.2015, krásne:

- zatancovali v štýle country i modernej hudby,

- zarecitovali vianočné vinše, biblický príbeh v podaní Vianočnej abecedy i predviedli sa v scénke O 12         mesiačikoch

- či zahrali na hudobnom nástroji - flaute a husliach.

Pekné ľudové pásmo si pripravil i školský ľudový súbor Fertuška. Na záver nám všetci účinkujúci zaspievali Vianočný hymnus a popriali krááásne sviatky.