Výsledky šachového krúžku

Výborné umiestnenia šachistov

V sobotu 4. mája 2013 sa konal už 8. ročník šachového turnaja MEMORIÁL ALFRÉDA ROCHLITZA.

Alfréd Rochlitz bol stredoškolským profesorom v Prešove a celý svoj život sa venoval mládeži a šachu. Základom kráľovskej hry naučil nejedného výborného šachistu. Turnaj prebiehal v priestoroch Centra voľného času na Októbrovej ulici v Prešove. Usporiadal ho Daniel Rochlitz spolu so šachovým oddielom TJ Slávia Prešovská univerzita a CVČ Prešov. Zúčastnili sa ho pamätníci aj mladí nádejní šachisti.

Z našej školy obsadila NATÁLIA IVANECKÁ z II.C výborné prvé miesto v kategórii dievčatá.

Blahoželáme jej k výbornému výsledku a prajeme veľa úspechov do ďalších bojov v kráľovskej hre.

11.5.2013.na 4. ročníku šachového turnaja CVČ SABINOV OPEN 2013 úžasne zabojovali žiaci našej školy a umiestnili sa:

FLORIÁN STEINIGER zo IV.C na 2. mieste v kategórii C11,

NATÁLIA IVANECKÁ z II.C na 1. mieste v kategórii D08,

DANIELA MIŠČÍKOVÁ z I.C na 4. mieste v kategórii D08

a MAREK BOHÁČ z I.A na 2. mieste v kategórii C08.

Ďakujeme im za príkladnú reprezentáciu školy.