Výsledky šachových turnajov

Ďalšie úspechy našich šachistov

Dňa 1. februára 2014 sa konal 3. turnaj MAJSTROVSTVA KOŠÍC MLÁDEŽE. Zúčastnilo sa ho 54 detí.
NATÁLIA IVANECKÁ z III. C triedy sa umiestnila na 1. mieste v kategórii dievčatá do 11 rokov.
MAREK BOHÁČ z II. A triedy si vybojoval 1. miesto v kategórii chlapci do 8 rokov.

V sobotu 8. februára 2014 sa odohralo 2. kolo ŽIACKEJ LIGY SABINOVA. Zúčastnilo sa ho 25 detí.
TOMÁŠ BUJŇÁK z III. C triedy vynikol svojím vzorným správaním a bojovnou hrou, ktoré ho vyniesli na 5. miesto v kategórii chlapci do 11 rokov.

15. februára 2014 sa na 4. turnaji MAJSTROVSTVA KOŠÍC MLÁDEŽE zúčastnilo 63 detí.

Výborne hrala NATÁLIA IVANECKÁ z III. C triedy. Obsadila 1. miesto v kategórii dievčatá do 11 rokov.

V sobotu 14.12.2013 sa konal 2. turnaj 33. ROČNÍKA ŽIACKEJ LIGY PREŠOVA  V ŠACHU v rámci GRAND PRIX MLÁDEŽE SR 2013- 2014.
Naši žiaci podali vynikajúce výsledky.

V kategórii dievčatá do 11 rokov si NATÁLIA IVANECKÁ z III. C triedy vybojovala 1. miesto DANIELA MIŠČÍKOVÁ z II. Ctriedy skončila na 1. mieste.

MAREK BOHÁČ z II. A triedy sa umiestnil na 1. mieste v kategórii chlapci do 8 rokov.

27. februára 2014 sa v popoludňajších hodinách odohrali  MAJSTROVSTVÁ ŠKOLY V ŠACHU. Zúčastnili sa ich žiaci od prvého ročníka po siedmy ročník.

Diplomy si vybojovali: v kategórii chlapci: 1. MATEJ HORVÁTH zo VII. C

2. MAREK BOHÁČ z II. A

3. MATÚŠ MIŠČÍK zo VII. A

4. TOMÁŠ BUJŇÁK z III. C

v kategórii dievčatá: 1. NATÁLIA IVANECKÁ z III. C

2. DANIELA MIŠČÍKOVÁ z II. C

Všetci zúčastnení žiaci boli odmenení cenami.

BLAHOŽELÁME!