Karneval

Dňa 15.1.2014  sa v priestoroch telocvične našej školy uskutočnil už tradičný karneval pre žiakov 1. stupňa ZŠ. Spolu s deťmi sa ho zúčastnili aj pedagógovia  I. stupňa, ktorí telocvičňu krásne vyzdobili. Na karnevalovú zábavu sa prišla pozrieť nielen pani zástupkyňa Bodnárová, ale aj starší žiaci II. stupňa. Atmosféra bola vynikajúca. Nádherné karnevalové masky zdobili nielen deti, ale aj pedagógov. Tie najkrajšie boli počas karnevalu odmenené peknými cenami. Ostatné zúčastnené masky tiež neodišli naprázdno, počas zábavy si vychutnávali  sladkú odmenu . Na záver chceme poďakovať všetkým, ktorí prispeli ku kvalitnému priebehu karnevalu, a tak opäť vyčarili radosť na detských tvárach. Tešíme sa opäť o rok na ďalší karneval.