Vybíjaná 2018 – dievčatá

Dňa 15.3.2018 sa uskutočnilo okresné kolo vo vybíjanej dievčat, ktorého organizátorom bola naša škola. Mali sme teda výhodu domácej pôdy. Ráno sme prišli bojovne naladené a so slovami: „My to dáme,“ sme začali trénovať. Po príchode ostatných súťažiacich nasledovalo otvorenie súťaže. Bojovný duch nás po prvom vyhranom zápase neopustil, ba práve naopak. Vyhrali sme všetky zápasy a postúpili sme do finále OK, ktoré sa konalo v ZŠ Bajkalská. Opäť sme hrali hneď prvý zápas. Nedarilo sa nám však podľa našich predstáv, no dokázali sme sa zmobilizovať a vyhrali sme. Boli sme nesmierne šťastné, dostali sme pohár a diplomy.
25.5.2018 cestujeme do Humenného na krajské kolo. Verí, že sa nám bude dariť a že nám budete držať palce. Naše poďakovanie patrí našej p. učiteľke Oľge Polákovej.