Prešovská školparáda - vybíjaná

Mesto Prešov v spolupráci s neziskovou organizáciou Pierot a so Základnou školou na Ulici československej armády v Prešove pripravili pre Základné školy z Prešova a z blízkeho okolia celý rad zaujímavých podujatí. Jedným z nich bola vybíjaná dievčat 5.- 7. ročníka, ktorá sa uskutočnila 16.novembra 2016.

Do súťaže sa prihlásilo 11 družstiev. Hralo sa v dvoch skupinách. Skupinu A tvorilo 5 družstiev a zápasy sa odohrali vo veľkej telocvični ZŠ. V skupine B bolo 6 družstiev a hralo sa v malej telocvični.

Našu školu reprezentovali tieto dievčatá:

1. Daniela Ličáková

2. Kristína Kolivošková

3. Mária Murmanová

4. Anetta Gobanová

5. Juliana Bugošová

6. Eva Kováľová

7. Michaela Potočňáková

8. Lea Hirková

9. Dagmar Dienešová

10. Viktória Porochnavá

11. Stanislava Žulová

12. Ľudmila Vargová

Skupinu B naše dievčatá vyhrali a v boji o prvé miesto podľahli tímu dievčat zo ZŠ Važeckej. Dievčatá svojím výkonom milo prekvapili, druhé miesto nás potešilo. Tešíme sa najmä na vyhodnotenie, ktoré sa uskutoční na koncerte 21. decembra 2016.