Cezpoľný beh

6.10.2015 žiaci našej školy boli veľmi úspešní v prvej súťaži v tomto školskom roku, a to na cezpoľnom behu. Dievčatá trať dlhú  1,5 – 2km zvládli výborne. Na trati bolo 20 družstiev  so 49 súťažiacimi.  Sára Šarinová, žiačka 5.ročníka, skončila na 10.mieste, Zuzana Lukáčová na 12.mieste. Adriana Olejárová, aj napriek bolesti členka  dobehla do cieľa na 29.mieste.

Družstvo dievčat skončilo celkovo na 6.mieste.

Ešte lepšie sa umiestnili chlapci. Ich trať bola dlhá 3 – 4km. Na trati bolo 58 súťažiacich. Tomáš Hirko od začiatku udával tempo, nedal sa obehnúť a do cieľa prišiel ako prvý. Michal Kovaľ Šebej  sa držal v popredí celú trať, napokon skončil ako štvrtý. Filip Olejčuk  do cieľa dobehol na 32.mieste.

Na krajské kolo do Starej Ľubovne pocestujú všetci traja chlapci ako víťazné družstvo. Gratulujeme a chlapcom prajeme veľa úspechov na krajskom kole!