Naši žiaci relaxovali, získavali, spoznávali...

Máj, mesiac, v ktorom sa žiaci 1.stupňa i naši piataci a šiestaci zúčastnili škôl v prírode. Miestom ich pobytov boli Nízke Tatry, Slovenský raj, Ždiar, Terchová. Navštívili Horehronskú železničku v Čiernom Balogu, Lesnú úvraťovú železničku vo Vychylovke, Ždiarsky dom, Múzeum J. Jánošíka, Múzeum TANAPU i botanickú záhradu. Podnikali vychádzky i náročnejšie túry, očarili ich Jánošíkove diery, Oravský hrad či lesný skanzen vo Vydrovskej doline. Podvečer ich čakali hry, súťaže a besedy s horským záchranárom, lesným pedagógom, etnografom, ale i opekanie, diskotéka a čas si našli i na sledovanie hokejových zápasov. Učitelia sa žiakom maximálne venovali a deti prežili mnoho nezabudnuteľných chvíľ v  prostredí našich hôr. Veríme, že deti obohatili svoje vedomostí a spoznali  naše prekrásne Slovensko.