Ocenenie našej žiačky ministrom Petrom Pellegrinim

Minister Peter Pellegrini ocenil našu žiačku Michaelu Olejárovú za úspešnú reprezentáciu Slovenskej republiky na medzinárodných a celoslovenských umeleckých súťažiach - za umiestnenia na popredných miestach.

Minister Peter Pellegrini ocenil žiakov a študentov za úspešné reprezentovanie Slovenska.

Viac ako 80 žiakov a študentov, ktorí v uplynulom školskom roku dosiahli vďaka úsiliu a nadaniu významné úspechy a tým úspešne reprezentovali Slovenskú republiku na medzinárodných predmetových olympiádach, športových či umeleckých súťažiach, si 11.11.2014 prevzalo z rúk ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR Petra Pellegriniho Pamätný list svätého Gorazda. Ocenenie odovzdal v Bratislave pri príležitosti Dňa študenstva.

Viac sa dočítate tu: http://www.minedu.sk/minister-peter-pellegrini-ocenil-ziakov-a-studentov-za-uspesne-reprezentovanie-slovenska/