Cestovanie po krajinách Ázie

Rozprávanie cestovateľky

Hodiny geografie na našej škole boli pri príležitosti „Dňa Zeme“ obohatené o cestovanie po krajinách ako je Čína, Japonsko a Indonézia. Pani učiteľky Z. Jeremiašová a M. Olejníková pozvali na besedu mladú slovenskú cestovateľku Ing. Veroniku Zykovú. Okrem zaujímavých prezentácií sprostredkovala žiakom vlastné zážitky a skúsenosti. Žiaci mohli spoznať netradičné  suveníry z krajín vychádzajúceho slnka a žiak Martin Kušnír si vyskúšal kimono (viď galéria). Spestrením prezentácií boli aj sprostredkované zážitky z výbuchu sopky v Indonézii a zemetrasenia v Japonsku. Žiakov rozprávanie zaujalo a my veríme, že aj v budúcnosti nám Ing. Veronika Zyková  prostredkuje nové cestovateľské zážitky po ďalších krajinách, ktoré plánuje navštíviť.