Volejbalový turnaj žiakov 2. stupňa

Dňa 18. decembra 2023 sme na našej škole konal volejbalový turnaj, ktorý spojil študentov z druhého stupňa a to konkrétne zo 7., 8. a 9. ročník. Atmosféra na ihrisku bola plná športového ducha a vzrušenia.

Turnaj mal svoje výnimočné okamihy a napínavé zápasy, až sme sa dostali k rozuzleniu v grande finále. Po nezabudnuteľnej bitke sa na vrchole ocitli víťazi - tím s názvom "Gala". Títo šikovní športovci ukázali svoje schopnosti a zaslúžene zvíťazili.

Druhé miesto obsadil tím "Tigre" z 9.C triedy, ktorý podal vynikajúce výkony a ukázal, že tvrdá práca a oddanosť tréningu prinášajú výsledky. Ich zápasy boli plné zanietenia a nespočetných vzrušujúcich momentov.

Tretie miesto si odniesli študenti z 7. ročníka, označujúci sa ako "strong mans". Aj napriek tomu, že to boli mladší súťažiaci, ukázali, že majú obrovský talent a odhodlanie, čo naznačuje skvelú budúcnosť pre ich volejbalový tím.

Celý turnaj bol nielen súťažou, ale aj príležitosťou pre študentov prejaviť svoj športový duch, tímovú prácu a výnimočné zručnosti. Gratulujeme všetkým tímom za ich účasť a bojovný duch, ktorý ukázali na ihrisku.