Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

Dňa 24. 11. 2021 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku v kategórii 1B. Zúčastnili sa ho títo žiaci 8. a 9. ročníka:
Vašková Marianna (8. A), Zajac Matej (8. A), Boháčová Veronika (8. A), Alman Peter (8. B), Lacková Viktória (8. B), Petruš Daniel (8. B), Šuťaková Charlotte (8. B), Hudá Nikola (8. C), Mihaliková Soňa (9.A), Popovičová Nina (9. A), Šaro Martin (9. B)
Súťažiaci si zmerali sily v týchto zručnostiach – slovná zásoba, gramatika, počúvanie s porozumením, čítanie s porozumením, obrázkový príbeh a voľný rozhovor. Všetci podaliskvelý výkon, ale víťazom môže byť len jeden.
Našu školu bude preto v okresnom kole reprezentovať žiačka 8. A triedy, Marianna Vašková.
Všetkým žiakom ďakujeme za ich ochotu zapojiť sa a víťazke držíme palce v okresnom kole.