Okresné kolo Geografickej olympiády

Po školskom kole Geografickej olympiády, ktoré prebehlo v decembri, 5. 2. 2021 nasledovalo okresné kolo, ktoré sa uskutočnilo online formou. Zúčastnili sa ho najtalentovanejší mladí geografi. Súťaž pozostávala z 2 častí: teoretickej a praktickej. Naši žiaci súťažili v 2 kategóriách. Pre piatakov to bolo niečo nové, neznáme. Dištančná forma vzdelávania neodradila ani jedného žiaka od systematickej prípravy na súťaž. Výsledky žiakov sú chvályhodné. V  silnej konkurencii 5 žiaci boli úspešnými riešiteľmi a potvrdili tak svoje teoretické a praktické znalosti z geografie.
Najlepší výsledok dosiahol Jakub Valkár z  5. B triedy, ktorý sa umiestnil na veľmi peknom 4. mieste. Úspešnými riešiteľmi sú aj : Ákoš Kónya z 5. A, Matej Zajac zo 7. A, Sára Kollárová zo 7. C a Lea Popovičová zo 7. C.
Srdečne gratulujeme!