Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

Dňa 27. 11. 2020 a 30. 11. 2020 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Zúčastnili sa ho žiaci 9. ročníka – Samuel Anderko a Samuel Verešpej z 9.A triedy a Sofia Nábožná a Marek Selecký z 9. C triedy.
V tomto roku prebehlo školské kolo on-line formou. Žiaci si zmerali sily v 6 súťažných kategóriách: gramatika, slovná zásoba, čítanie s porozumením, počúvanie s porozumením, rozhovor a príbeh. Ich výkony boli viac-menej vyrovnané, ale víťazom môže byť len jeden. V tomto školskom roku sa ňou stala Sofia Nábožná, ktorá bude našu školu reprezentovať v okresnom kole OAJ.
Ďakujeme všetkým zúčastneným za ich účasť a veľkú snahu aj napriek sťaženým podmienkam, ktoré sprevádzali tohtoročné kolo. Ste super!