Vianočný turnaj vo vybíjanej a basketbale

V predvianočnom čase v posledný deň školského vyučovania sa v našej škole už tradične uskutočnil Vianočný turnaj vo vybíjanej a basketbale. Presne o 8.00 nastúpili na palubovku telocvične žiaci 5.ročníkov, 6.ročníkov a výber žiakov zo 7.ročníka.Tímy zaujali už svojimi originálnymi názvami: Šunka-vajce-hemendex, Džukypapala, Nezvestní, Rýchli jaguári či Lesné včielky.

Po náročných zápasoch vyhral tím Cheepmunkovskí Šmolkovia zo 7.A, na druhom mieste skončili Džukypapala zo 7.B a na treťom mieste sa umiestnili Lesné včielky zo 6.A. O 10.00 vybehli za burácajúcich pokrikov na palubovku tímy 9. ročníkov, 8.D, 8.C a 7.C. S veľkým zápalom sa začalo hrať systémom „každý s každým“. Zápasy sa hrali v časovom limite 10 minút a každý z nich bol nezabudnuteľným zážitkom. Jednotlivé útoky boli rýchle, svižné a pohotové a kvalitu výkonov neovplyvnil ani fakt, že niektorí deviataci vzrastom prevyšovali siedmakov aj o hlavu či dve. Padlo veľa pekných košov, no prácu mali i rozhodcovia, ktorí odpískali niekoľko faulov a trestných košov.Na stupeň víťazov sa postavili hráči z 9.C triedy, druhý skončil tím 9.B a tretí skončil tím 8.C. Hráči boli odmenení medailami - sladkými medovníčkami.

V spomienkach nám ostanú pekné zážitky, radosť z hry, bojovnosť, skvelá nálada, športový duch, spoločné fotografovanie i prepotené tričká /ktoré samozrejme k športu patria/. Pevné veríme, že táto skvelá atmosféra a tento turnaj nás čaká aj na budúci rok!