Týždeň dopravnej výchovy v našej škole

Predchádzanie dopravným nehodám, poskytnutie prvej pomoci pri nehode, správne prechádzanie cez križovatku, prezentácie a prednášky o šikanovaní a kyberšikanovaní, to boli témy, s ktorými sa stretli naši prváci, piataci, šiestaci a siedmaci počas Týždňa dopravnej výchovy v našej škole. Žiakom boli teoretické vedomosti prezentované zaujímavo a veku primerane. Pravdaže, viac sa im páčilo, keď nie len počúvali, ale  keď sa zapájali do praktických činností. Veľkou výhodou je naše nové dopravné ihrisko, na ktorom si vyskúšali nadobudnuté vedomosti. Páčilo sa im, že cez križovatky prechádzajú pod vedením policajtov a dodržiavali ich pokyny.

Cieľom takýchto akcií je najmä bezpečnosť a zdravie našich detí. Ďakujeme za spoluprácu príslušníkom dopravnej polície, ktorí majú veľkú zásluhu na tejto vydarenej akcii.