Obvodné kolo vo volejbale starších žiačok, basketbal žiakov

Obvodné kolo vo volejbale starších žiačok

Dňa 22.2.2018 sa v našej škole stretli 3 dievčenské družstvá na turnaji vo volejbale o postup do krajského kola. Hralo sa systémom každý s každým. Naše dievčatá bojovali o každú loptu, vyhrali všetky zápasy, čím si vybojovali 1.miesto a ako víťazky postúpili do krajského kola. Zostava nášho tímu: K. Lukáčová, K. Kováľová, S. Pustá, D. Ivanecká, E. Duplinská, V. Zbiňovská, T. Mižíková, A. Jaklovská.
Za vzornú reprezentáciu školy a za vynikajúci výkon dievčatám gratulujeme a prajeme veľa úspechov na krajskom kole.

Basketbal žiakov - postup na okresné kolo

Dňa 23.2.2018 sa v našej škole uskutočnilo obvodové kolo v basketbale žiakov. Počas celého turnaja chlapci hrali zodpovedne a bojovne.
Naši reprezentanti: T. Mačej , P. Potočňák, B. Mičo ,K. Kostelník, J. Petruňko, Š. Marton. T. Bajus, M. Uhrín, D. Žula, R .Gábor, S. Šebeň po neľahkom boji s hádzanármi zo ZŠ Kúpeľná nakoniec zvíťazili a zaistili si postup.
Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.