Karneval

Fašiangy sú časom bálov a karnevalov, časom radosti a zábav. V našej škole má karneval dlhoročnú tradíciu. Aj takouto formou vedieme žiakov k spoznávaniu a udržiavaniu ľudových tradícií a zvykov. Deti 1.stupňa sa tešili na 29. január, keď v telocvični školy budú môcť prezentovať svoje masky. A veru bolo na čo sa dívať: poľovník, zvieratká, pirát, kúzelník, roztlieskavačka, víla, princezná, šašo, čarodejnica, darček,  kocka a veľa iných. Aj športovci mali svoje zastúpenie - futbalista, hokejista, brankár... Vybrať tie najoriginálnejšie, najkreatívnejšie masky nebolo ľahké. K dobrej nálade prispela aj vyzdobená telocvičňa , rôzne hry a súťaže. Ďakujeme našim pani učiteľkám a zabávačovi ujovi Ľubovi.