Zelená pre Prešov

V tomto školskom roku sme sa zapojili do grantového programu Zelená pre Prešov, zameraného na revitalizáciu zelene alebo vysadenie kvetov, školských políčok či bylinkových záhonov v areáli školy. Realizátorom aktivity je Sociálny Prešov a hlavným partnerom Spravbytkomfort Prešov. Po vypracovaní a schválení nášho projektu pod názvom Živý emblém školy, sme získali grant vo výške 300 eur, za ktoré sme nakúpili okrasné rastliny a pustili sa do realizácie výsadby nášho emblému. Na celkovej príprave a realizácii projektu sa zúčastnili žiaci 7. a 8. ročníka v rámci vyučovacích hodín predmetu svet práce a ruku k dielu priložili i niektorí pedagogickí zamestnanci. Výsledok našej práce zdobí ľavú stranu chodníka vedúceho ku vchodu školy. Všetkým , ktorí prispeli ku skrášleniu areálu školy, veľmi pekne ďakujeme.