Atletický štvorboj

Krásne športové dopoludnie plné emócií a zážitkov prežili žiaci 4. – 5. ročníka základných škôl. Žiaci a žiačky ZŠ Lesnícka, ZŠ Šrobárova, ZŠ Mirka Nešpora, ZŠ Veľký Šariš, ZŠ Ľubotice, ZŠ Važecká, ZŠ Májové Námestie, ZŠ Mukačevská a hostiteľská ZŠ Šmeralova, súťažili v štyroch atletických disciplínach.

Nás môže tešiť , že víťazom tohto podujatia sa stali reprezentanti ZŠ Lesnícka. V  atletických disciplínach – skok do diaľky z miesta, beh na 60 m, hod plnou loptou do diaľky, štafeta 4 x 300 m – nazbierali najviac bodov. Pričinili sa o to títo žiaci: chlapci –Petrigáč Martin, Haviar Samuel, Frištyk Adam, Tuleja Fabián, dievčatá – Kovaľová, Šarinová Sára, Balážová Marta, Hirková L. K najlepším patrili Petrigáč, Haviar, Kovaľová a Šarinová.