Basketbal, vybíjaná

Basketbal dievčatá

13.marca 2017 sa uskutočnilo okresné kolo v basketbale dievčat. Naše dievčatá suverénne zdolali svoje súperky, stali sa víťazkami okresného kola a postúpili na krajské kolo do Popradu, ktoré sa uskutočnilo 15.marca.V Poprade družstvá dievčat boli rozdelené do troch skupín. Naše dievčatá v ťažkých súbojoch zdolali súperky z Bardejova a z Krivian a postúpili do finálovej skupiny. V nej sa stretli s  Popradom a Starou Ľubovňou - s basketbalovými klubmi. Po ťažkých zápasoch doľahla na dievčatá únava a zápasy s basketbalovými klubmi boli nad ich sily. No nevzdali sa, bojovali do poslednej minúty. Ich výkony boli vynikajúce a tretie miesto v krajskom kole je veľkým úspechom.

Školu reprezentovali tieto dievčatá:

Kristína Uhrínová

Monika Michalová

Patrícia Spišiaková

Eva Žulová

Katarína Petrovčíková

Katarína Lukáčová

Andrea Jaklovská

Andrea Olejárová

Eva Kováľová

Katarína Olejárová

Dievčatám za ich vynikajúce výkony ďakujeme!

Basketbal chlapci

14. marca nás chlapci vzorne reprezentovali v okresnom kole v basketbale, ktoré sa konalo v ZŠ Sibírska. Ich súpermi boli mužstvá zo ZŠ Kapušany, zo ZŠ Sibírska a zo ZŠ Májové námestie. Po dvoch vyhratých zápasoch a jednom prehratom chlapci skončili na 2.mieste a do finále nepostúpili.

Chlapci, ktorí reprezentovali školu:

Dzivý Baluch Patrik

Hreha Samuel

Kapraľ Richard

Mačej Tomáš

Machan Jakub

Olejčuk Filip

Potočňák Patrik

Židzik Milan

Aj keď chlapci OK nevyhrali, za reprezentáciu im ďakujeme.

Vybíjaná dievčat

23.februára sa hralo základné kolo vo vybíjanej. Dievčatá našej školy vyhrali svoju skupinu a postúpili do finále, ktoré sa konalo 3.marca v ZŠ Sibírska. V OK získali 4.miesto.

Zloženie družstva:

1. Eva Kováľová